Marketing 4 Engineering - registrace spuštěna

Cesta do hlubin inženýrovy mysli...

Jak se dostat do hlav inženýrů a promovat produkty či služby právě této cílové skupině? Jaké nástroje jsou pro B2B účinné?

gM4E

Jak se dostat do hlav inženýrů a promovat produkty či služby právě této cílové skupině? Jaké nástroje jsou pro B2B účinné? Jak zapojit praktiky digitálního marketingu do průmyslové sféry? Funguje vůbec něco, co jsme se učili ve škole? Na tyto i další otázky se pokusí odpovědět konference Marketing 4 Engineering, jejímž dalším posláním je vytvořit platformu pro výměnu zkušeností ve velice specifickém oboru. Více informací na www.marketing4engineering.cz...

Nebojíte se mluvit? Podělte se o své zkušenosti
Hlavním posláním akce bude přiblížit zkušenosti ze samotné praxe. Kromě přizvaných expertů na různé oblasti moderního marketingu proto dáváme prostor také Vám, odborníkům z praxe. Kromě možnosti vystoupit s regulérní přednáškou (pochlubte se, co děláte dobře!) se můžete zúčastnit plánované široké diskuse, která má odhalit hlavní problémy, s nimiž se při své práci setkáváte. Zapojte se třeba jen krátkým pětiminutovým vstupem do diskuze a získejte pro sebe i kolegy bezplatný vstup na celou konferenci! Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Aktuální trendy v B2B Marketingu
Jedním z témat akce je odhalení současných zkušeností z trhu, čemuž napomáhá také probíhající šetření mezi pracovníky marketingu. Pokud jste se ještě nezúčastnili, přijměte naši výzvu k účasti v krátkém anonymním dotazníku. Výsledky zveřejníme nejen na akci, ale také v dalším zpravodaji.